Leden 2011

The most painful goodbyes are the ones that are never said and never explained.

27. ledna 2011 v 18:19 | ^^ |  Diary?!
The pretty reckless - Factory girl ♥Tolikrát jsem měla chuť napsat článek, ale nakonec to vždycky skončilo tím, že sem neměla čas nebo žádnej nápad, o čem psát. Nápad nemám stejně, ale ten čas už aspoň dneska jo.
I když na mě z postele volaj slovíčka na angličitnu a němčinu. Dnešek byl, dá se říct, poměrně dobrej den. Nemusela sem do školy, takže sem konečně nemusela brzo ráno vstávat a mohla jsem se vyspat .. a v klidu si odpočinout. Mám v plánu tolik věcí, ale stíhám jich čím dál míň. Nevím, jak to dělám. Kolikrát nežco se naděju, tak je večer a já zjistím, že sem prakticky neudělala vůbec nic! Takovýho období mi už přetrvává docela dlouho a pomalu mě začíná štvát :D
Taky jsem si říkala, že by hektickej měsíc ve škole mohl konečě skončit a ono né .. další a další písemky, i když už jsou všechny známky uzavřený .. Nejvíc mě na tom všem štve to, že i když mám snahu se to naučit, tak si za tejden stejně nic nepamatuju! Kdyby mi to aspoň v tý hlavě zůstalo, ale ono ne ..všechno se akorát učím narychlo, abych to stíhala a nechala si i trošku volnýho času pro sebe ..a ve výsledu to pak dopadne tak, že si stejně nic nepamatuju.

Včera sem měla zase přemýšlecí a vzpomínací náladu.
Je zvláštní, kolikrát doufáte a věříte, že člověk, kterýho jste dřív znali a teď se změnil, se stane zase tím člověkem, jakým byl. A toho novýho-horšího prostě nevidíte.
Jsem tak ráda, že sem dokázala řct ne, že sem dokázala dělat, jak mi je naprosto jedno ..a i když mi to v tu chvíli správný nepřišlo, teď vím, že to bylo, protože sem díky tomu někde jinde ..Když jsem ho poznala, okamžitě mě zaujal, byl to člověk, kterej mě dokázal rozesmát, zvednout mi náladu ..a veděla sem, že když něco budu potřebovat, pomůže mi. Teď si jenom říkám, co se s tím člověkem stalo.Nesnáším, když se lidi mění.

Viděl jste někdo film Black swan ?
Poměrně dlouho se na to chystám podívat ..ale ještě to nedopadlo. ( joo, ta moje úžasná schopnost proflákat celej den )

Málem bych tu zapomněla říct tu nejpozitivnější zprávu z celýho týdne! A to, že sem si byla koupit lístky na SILVERSTEIN ♥ A vlastně i There for tomorrow a While she sleeps :)
Už se nemůžu dočkat! Už aby byl březen :)

Feelings change - memories don't.

1. ledna 2011 v 19:02 | ^^ |  Diary?!
Escape the fate - Liars and monsters

Zklamání. Zklamání. Zklamání. Zklamání.
Nikdy by mě nenapadlo, jak takový zkalamání od člověka, u kterýho to vůbec nečekáte, může bolet. Vždycky, když mi někdo vyprávěl, že ho někdo zklamal, tak jsem odpověděla, že mu za to to trápení nestojí. Myslela jsem to vážně a nechápala jsem, jak i přes to všechno, se ten dotyčnej dokáže s člověkem, kterej mu ublížil bavit. A teď to všechno chápu naprosto dokonale.
To, jak moc to bolí. To, že pro někoho nejste dost dobří, i když se snažíte dělat maximum. To, že i přes to všechno, co děláte, vám vyčte úplnou maličkost. To, že někomu i v týhle době vadí odlišnot v oblečení. To mě zamrzelo. Každej je osobnost, někdo menší, někdo větší. Někdo má potřebu se odlišit ..a do tý skupiny patřím já, i když ne nějak radikálně, nedokázala bych stát v davu a bejt stejná jako někdo jinej ..to by moje individualita hodně trpěla. Je to pro mě nepředstavitelný ..Ale víte, jakou má tohle trápení ,,výhodu"? Když máte psát ve škole sloh o pocitech, tak to zvládnete nejlíp ze třídy.

Jinak včerejšek byl úžasnej! Na celej večer jsem na všechno zapomněla, dostala jsem se do takový nálady, že sem skákala radostí ..a všechno sem si vážně užívala.
Achjo, ten alkohol občas tak moc pomůže.
Potřebovala bych si zajet na nějakej koncert ..potřebovala bych ty emoxe ze sebe vybít. Pořádně si to užít. Vykřičet se. Modlím se, že letos dojedou MCR, když mají to nový cdčko. Četla jsem, že i když Česko teď nezahrnuli do svýho tour, tak by se tu možná mohli ukázat v létě. Kéž by.
+ Sum 41 jsou víc než natěšení sem znovu přijet:D Aspoň nějaká kapela má tu naši zemi opravdu ráda:)
Trošku mě děsí představa, že už v pondělí budu muset jít do školy. Písemky, písemky, písemky, písemky. Ještě ke všemu, když nemám absolutní náladu se učit, a když konečně nad to učení dosednu, tak sem stejně myšlenkama uplně někde jinde. Plus mám psát slohovku, na nějaký nepochopitelný téma v nepochopitelným stylu. Co to sakra má bejt komentovaná zpráva?! Nemám ráda tyhle publicistický útvary.