Únor 2011

I'm sick of getting my hopes up for nothing.

24. února 2011 v 20:51 Diary?!
and I need you in my life ♥ Miluju tu písničku:)
Prázdniny mi utíkají rychlejc, než bych čekala. Z toho, kolik jsem toho měla v plánu stihnout, jsem nestihla skoro nic. Nečekaně. Já prostě nedokážu nikdy udělat všechno, co si naplánuju. Nic nestíhám a přitom skoro nic nedělám. Dokážu klidně celej den prosedět, poslouchat písničky a koukat do zdi. A i tak mi ten den prostě uteče.
Řekla jsem si, že můj život potřebuje změnu. Jak už ve způsobu, jak trávím čas, s kým .. i s tím, jak vypadám. Dneska sem začala tím druhým a zaskočila sem si ke kadeřnici. Z mých dlouhých vlasů mi zbylo na hlavě pár chlupů ..od kadeřnice jsem odcházela nadšená, doma jsem si vzteky málem vytrhala i ten zbytek :D Nejhorší je, že i když si je natupíruju, tak vypadám směšně :D Aspoň o jeden důvod míň pro něj ..nebude mi už muset říkat emo :)
Dneska jsem si rezervovala lístky na ten sobotní koncert Imodium. Asi jediná česká kapela, kterou fakt můžu ♥ Bohužel mi ještě nikdo neodpověděl, takže je hodně pravděpobodný, že v tu sobotu skončím doma.
Poslední dobou mě štvou lidi, s kterejma se bavím. Neříkám, že všichni, ale většina určitě. Přistihla jsem se při tom, že na ně v duchu hrozně nadávám a to není správný. Nevím, jestli je to obdobím nebo prostě jestli to je fakt. Nejvíc mi vadí to, že když chtějí jít někam oni, tak já se přemůžu a jdu i přes to, že se mi nechce. Ale jakmile chci jít já někam, tak se nikomu nechce a ze všech stran se mi dostává odpovědí ,,já nemám peníze" ..a tahle věta mi už leze na mozek pořádně. Přesně takhle to bylo se sobotním koncertem, se sezonou plnou plesů, na který jsem hrozně chtěla jít! Ale každej mi řekl, že ne .. že ho to nebaví, že neumí tancovat a co by tam dělal ..proč si nejít radši sednout do hospody a pořádně se neožrat. Hlavně že na tohle všichni peníze mají. Teď nechci vypadat jako ta, co odsuzuje alkohol ..to vůbec ..ale hrozně mě to od nich mrzí.
Včera mě taky dost zamrzelo chování jedný z mých nejlepších kamarádek. Skoro bezdůvodně po mně vyjela, že nechápe, proč si někoho nenajdu, proč to s někym nezkusím, když mám tolik příležitostí ..jenomže je těžký vysvětlit někomu, že prostě nemám ten pocit, že bych s někým chtěla být, že bych chtěla, aby mi zase někdo ublížil ..a ten hlavní důvod, že necítím, že bysme se k sobě s někým hodili, že by mi s někým bylo dobře ..a hned první pocit, co se na toho kluka podívám, co si s ním píšu, vím, že to nepůjde, ne z mojí strany. Možná má pravdu v tom, že si musím snížit nároky ..ale já nechci, vím, že potřebuju vedle sebe někoho, kdo by mi dával pocit, že je se mnou rád ..a já bych byla šťastná s ním, někoho, kdo by mě zaujmul, u koho bych měla pocit, že je to tak správně. A ještě hůůř se někomu vysvětluje, že po tom, čím sem si prošla, sem neskutečně nedůvěřivá a nedokážu se otevřít a nechci, nechci, aby mi někdo ublížil ..nechci zase zažít ten pocit ..nejsem na to připravená ..protože teď mi je fajn, je mi fajn, že nemusím tyhle problémy řešit ..po dlouhý době se cejtim volná a chci si to patřičně užít ..
Koukám, že sem se zase pěkně rozepsala :D Achjo :D

The only thing standing in between you and me is reality ..

20. února 2011 v 18:19 | ^^ |  Diary?!
Dalo by se říct, že mi zítřkem začínají prázdniny:) Čekala jsem, že z toho budu mít větší radost, než mám ..teď je mi to nějak jedno. Klidně bych do tý školy chodila ( teď zním hodně bláznivě :D ) ..ale představa, že budu hodně času doma a budu přemejšlet a stresovat se nad věcma, na který bych normálně neměla čas, mě trošku děsí. I když mám na většinu dní naplánovanej program, tak tady je pořád pár dní, kde mám volno.
Ale zase bych lhala, kdybych tvrdila, že se netěším na ty dny, který strávím zařizováním pokojíčku, chozením ven, večerním životem a koncertem ♥ Na to se opravdu těším :)

Znáte takovej ten pocit, kdy byste chtěli hrozně moc ovlivnit určitou věc, ale nemůžete? Kdy byste se snažili pro to dělat maximum a pořád by se nic nedostavovalo?
Musela jsem začít číst povinnou četbu. I přes to, že k ní kladnej vztah nemám. Přes prázdniny bych měla přečíst minimálně tři knížky .. a po tom, co se skoro celý odpoledne snažím prokousat jednou a nepokročím o víc než 10 stránek, se mi to zdá nemožný. Panebože jak někdo může na 24 stránkách popisovat byt?! Chce mě unudit?!

Víkend v Praze byl hard. Co se týká prochozených klubů, vlezlých barmanů, tak i těch idiotů, co nás pronásledovali ve tři ráno přes půlku Prahy ..nikdy jsem se nebála víc ..

V pátek jsem poprvé vytáhla za tuhle zimu conversky ..a doufám, že to nebylo naposledy a počasí se už bude jenom zlepšovat, protože tahle zima mě štve snad víc, než kdy dřív.

Bowling for soup - Why don't I miss you?


If you don't mean as much in their eyes as they do in yours, they're not worth looking at.

12. února 2011 v 21:50 | ^^ |  Diary?!


Blink 182 a 30 seconds to mars v jeden den na jednom místě u nás?! ♥ trošku heart attack!
Sakra, sakra .. o to víc mě štve, že v tu dobu budu odlítat na dovolenou ..Blinci poprvé v Česku a já tam nebudu. Budu muset doufat, že se jim tady natolik zalíbí, že se tady v budoucnu ještě někdy objevěj :) Ale pořád se divím, že nevyšiluju tak moc, jak bych čekala, že budu. Asi to bude tím, že se k tomu moři fakt těším. Po tak dlouhý době konečně poletíme :) Chybí mi to. Těším se na ten relax, proležený dny na pláži, koupání, diskotéky, koktejly .. už aby to bylo ♥
Dál se taky konečně těším na jaro. Na cokoliv, kde by bylo slunce. Kde bych nemusela nosit tlustou zimní bundu a boty, který nemusím. Když svítí slunce všechno je hnedka takový optimističtější, mám chuť chodit ven a doma mě nic nedrží. Poslední dobou hodně nechápu svoje způsoby odreagovávání. To, co jsem dřív neměla ráda, teď dělám. A nic si nevyčítám. Hlavní je, že to pomáhá. Nevím, na jak dlouhou dobu, ale až to přestane zabírat, tak si najdu něco jinýho.
Potřebuju léto. Potřebuju brigádu. Vážně se na ní letos těším. Zatím nejsem ani ve stresu z toho, že na mě každej den bude někdo řvát.

Ve škole toho je pořád moc a já už přestávám doufat, že se tempo psaní testů a zkoušení někdy zmírní. Když poslouchám z hodně stran to, jak většina lidí není spokojených na školách, jaký si vybrali, tak jsem ráda, že já můžu říct, že jsem a to naprosto:) Bavěj mě jazyky, kterých tam máme dostatek, baví mě dějepis, čeština .. a to, co nemusím jako matiku, fyziku a chemii, to tam tolik nemáme:) Co víc si přát. Navíc jsem vážně spokojená s učitelema, který máme. Uvědomila jsem si to, když nám předávali vysvědčení a celá škola měla akci v aule, kde mohl kdokoliv vystoupit s čímkoliv co umí :) A právě učitelé se rozhodli, že před náma zazpívaj a zahrajou na nástroje. Takže vidět chemikáře, kterej drží v ruce kytaru a hraje si na Elvise bylo vážně skvělý :D Celkově ta akce byla taková upřímná, přirozená. Připadala jsem si, jako kdybysme všichni byla jedna velká parta.


Když už bude ten Valentýn ..