Březen 2011

Don't let words bring you down.

12. března 2011 v 18:58 | ^^ |  Diary?!
Dead by April - What can I say.


Po delší době jsem se už musela ozvat. I když se nestalo nic převratnýho, důležitýho nebo něco, co by stálo za to tady zmínit.
Celej tejden jsem strávila nad učebnicema, chozením pozdě spát, ráno brzkým vstávám a dobíháním na autobus. Ve škole jsem usínala, bya podrážděná, naštvaná ..zkrátka mě všichni štvali. Ani nevím proč. Možná mi začaly vadit kecy typu ,,já sem se to vůbec neučila, neumím to" ..nebo snad ,,poradíš mi? mně se to nechtělo učit a potřebuju dostat aspoň trojku" ..jo, teď si uvědomuju, že mě nejvíc naštvala ta poslední věta. Měli jsme psát test z matiky, doma jsem se na něj připravovala snad hodinu! a dalo by se říct, že jsem většinu pochopila ..přišla jsem do školy a jedna holka na mě hnedka po příchodu tohleto vybafla ..+ stačila zmínit, že ona se matiku nikdy učit nebude a že by díky mě nerada propadala, když ji neporadím ..vážně mě to namíchlo. Ne to, že bych jí měla poradit ( fajn, to možná trošku .. nesnáším, když někdo nemá snahu aspoň ten sešit otevřít a spolíhá se na to, že mu poradí někdo, kdo tomu věnoval svůj čas .. a pak neřekne ani pitomý ,,dík" ) ..ale tohle jsem tady rozpitvávat nechtěla.
Celej tejden byl dost náročnej, co se týkalo písemek i co se týkalo zkoušení ..všeho bylo moc. Nejvíc mě štve, že příští tejden nebude o nic moc lepší - kompozice z matematiky, tuny slovíček na angličtinu a němčinu, dějepis, chemie ( ta mě děsí nejvíc, nemám buňky na to se jí naučit prostě ) ..bude to krušný.
Předminulou sobotu jsem byla na koncertě Imodium. Předpokládám, že ta kapela asi nikomu nic moc neříká, což je hrozná škoda, protože podle mě jsou ohromně talentovaní. Miluju zpěvákův hlas. ♥
No, koncert se tomu asi moc říkat nedá. Bylo tam dohromady asi 20 lidí :D Takže taková dost soukromá akce :D .. Ale nestěžovala jsem si ..kapela tam normálně mezi náma chodila, bavila se s náma, pila :) ..Koncert sám o sobě byl skvělej, na to, že nás tam bylo pár, tak atmosféra byla skvělá ..a řekla bych, že největší zásluhu na tom měla právě kapela, která i přes to, že je vzyklá hrát před více lidma, nebyla ani trošku rozhozená a navíc byla strašně milá a dalo do toho hraní tolik, jako kdyby hrála třeba pro celou Lucernu :) Byla jsem za ten večer hrozně ráda, protože jsem zapomněla na věci, nad kterýma často přemýšlím a na chvilku jsem všechno vypla a prostě si to užívala :) Navíc jsem se stihla s nima i vyfotit ..a z toho jsem byla mimo dalších pár dní :D
Byli hrozně milí ..už si plánuju, jak na ně zase co nejdřív pojedu, až budou hrát někde v blízkosti.
Bohužel mi něco říká, že to asi nedopadne, protože nikoho nepřemluvím ..Uvidíme.
Od posledního koncertu jsem nikde moc nebyla a zase moc přemejšlím ( sice v pátek jsem měla jít na nějakej místní koncert kamaráda mý kamarádky, ale nakonec z toho sešlo .. s hlavním zpěvákem se nemáme zrovna moc v lásce a kdoví, jak by to skončilo :D ) ..došly mi věci, jak to všechno je ..jak jsem byla naivní a myslela jsem si, že by mě mohl mít někdy rád ..jak jsem si dávala sama sobě za vinu, že jsem to zkazila tehdy já, když on něco chtěla a já ne ..ale vím, že kdyby mě měl vážně rád a vážně by o mě stál, tak by se snažil dál ..konečně jsem si to všechno připustila ..a konečně jsem se pohla dál!

Pictures.

1. března 2011 v 19:02 Pictures
Víkend se nejvíc povedl, vzpamatávám se z něj ještě teďka ♥ Pondělí se taky povedlo, kazí mi to akorát dnešek, kdy už od tý doby, co jsem přišla ze školy, tak sedím nad učením a do hlavy mi nic neleze .. a to mi toho ještě tolik zbejvá. Ale musím a chci to všechno zvládnout! :)
Ozvu se v průběhu týdne s daleko podrobnějším článkem :)